Topluluğumuza hoş geldin Ajinomoto!

1909 yılında Japonya’da kurulan Ajinomoto Grubu’nun merkezi Tokyo’nun Chuo semtinde yer almaktadır. Bugün dünyanın en büyük gıda şirketleri arasında yerini alan Grup, Türkiye’nin son yıllarda sahip olduğu ekonomik vizyon ve büyüme potansiyeline duyduğu inanç ile 2011 yılından beri Türkiye’ye yatırım yapmaktadır. 111 yıllık birikimi, 130 ülkeye yayılmış satış ağı, 35 bölgedeki 121 fabrikası ve 34 bin 504 çalışanıyla “Sağlıklı Beslen, Sağlıklı Yaşa” felsefesiyle hareket ederek halk sağlığına fayda sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmış yüksek kaliteli çeşniler, gıdalar ve içecekler üretmektedir. Dünyanın en büyük gıda şirketleri sıralamasında 10. sırada yer almaktadır. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi için www.ajinomoto.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.