Topluluğumuza hoş geldin Alabanda Turizm!

Mesa Holding ve Refik Kutluer ortaklığı ile, 1985 yılında faaliyetine başlayan Alabanda Turizm İnşaat ve Ticaret A.Ş. toplantı ve etkinlik yönetimi, uçak bileti, yurt içi ve yurt dışı otel/tur, taşımacılık, araç kiralama ve vize danışmanlığı yapan uzman kadrosu ile turizm ve organizasyon sektörlerindeki önemli işlevini 35 yıldır aynı kalite anlayışı ile sürdürmektedir. Kurumsal seyahat yönetim şirketleri arasında İstanbul Havalimanı’nda ofisi olan tek firma olma özelliği ile hizmetlerini dijital ortamlarda da aynı şekilde vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktadır. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi almak için www.alabanda.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.