Topluluğumuza hoş geldin Anadolu Efes!

52 yıllık yolculuğu boyunca sosyal hayatın içinde bir marka olan Anadolu Efes, bugün operasyonlarının bulunduğu 6 ülkede pazar lideri konumunda ve dünyanın en büyük 10 bira şirketi arasında yer alıyor. Anadolu Efes, kurulduğu günden bu yana sektöründe ilkleri gerçekleştirerek dünyada bira kültürüne değer katıyor ve farklı coğrafyalarda 70’ten fazla ülkede milyarlarca tüketiciyle buluşuyor. İçinde bulunduğu topluma değer katmayı öncelikleri arasına alan Anadolu Efes, bunun için turizmden tarıma, çevreden spora, kültür sanattan girişimciliğe birçok alanda sosyal ve kültürel gelişime katkı sağlayacak çalışmalar yürütüyor. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi almak için www.anadoluefes.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.