Aydın Kasabalı, Şölen Çikolata Satış ve İş Geliştirme Direktörü

Aydın Kasabalı, iş hayatına Ülker (Atlas Gıda)’de satış müfettişi olarak başladı. 1998 – 2001 yılları arasında; tüccar plasiyer, distribütör ve yerel zincir operasyonlarında ilk iş deneyimi olarak görev yaptı. 2001 yılında rut şefi olarak başladığı FritoLay iş hayatında 12 yıl içerinde; Bursa Bölge Şefliği, Avrupa Yakası Bölge Müdürlüğü, Satış Operasyon Müdürlüğü, Anadolu Yakası Bölgeler Müdürlüğü ve son olarak İç Anadolu-Karadeniz-Doğu Anadolu bölgesinde Satış Müdürlüğü görevinde bulundu. Frito Lay Satış müdürlüğü görevinin 3. yılında uzun dönem şirket gelişimine yapmış olduğu katkılardan ötürü Avrupa Başkanlık Onur Yüzüğü Ödülü ile onurlandırıldı.

2012 Yılında İş Geliştirme ve Yetkinlik Gelişimi Müdürü olarak Mondelez’e transfer olan Aydın Kasabalı, görev yaptığı 6 yıl içinde Batı Bölgeler GK Satış Müdürlüğü, Türkiye GK Satış Müdürlüğü görevlerinin akabinde toptan ve yerel marketlerin de sorumluluğunu üstlenerek Distribütör Operasyonları Lideri pozisyonunda genel müdüre raporladı..

2018 Şubat ayından beri Şölen Çikolata Satış ve İş Geliştirme Direktörü olarak çalışmakta olan Kasabalı; Aydın Lisesi ve akabinde Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden 1995 yılında mezun olmuştur. 3 Mayıs 1972 İzmir doğumlu olup Zeki Burak ve Zeynep Ege’nin babasıdır. Beşiktaş ve Ege Bölgesi en büyük tutkularıdır.