Topluluğumuzun Kurumsal Üyelerinden Barilla’yı Tanıyalım!

Barilla, gıda sektöründe faaliyet gösteren İtalyan bir aile şirketidir. 1877 yılında küçük bir makarna ve ekmek fırını olarak Parma’da kurulan şirket, günümüzde 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren uluslararası bir grup halini almıştır. Makarnada dünya lideri olmasının yanı sıra, Avrupa kıtasında kullanıma hazır sos, İtalya’da unlu mamül ve İskandinavya’da kraker pazarlarında liderdir. “Biz özünde makarna ve unlu mamül üreticileriyiz. Ailemiz, seçkin şirket çalışanlarımızın katkılarıyla son dört nesildir bu iş alanlarıyla ilgileniyor. Bu iki alan geliştirdiğimiz ve daha da geliştirmeye çalıştığımız tek iş alanlarımızdır.” (Guido Barilla) Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi için www.barilla.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.