Topluluğumuzun Kurumsal Üyelerinden Barry Callebaut’u Tanıyalım!

Zürih merkezli Barry Callebaut Group kakao çekirdeği alım, çikolata ve kakao ürünleri yapma sanatında, kakao çekirdeklerinin tedariki ve işlemesinden, çikolata dolgular, süslemeler ve bileşikler dahil en iyi çikolataların üretilmesine kadar kapsamlı yetkinliklere sahip dünyanın önde gelen üreticilerindendir. Grup, dünya çapında 60’dan fazla üretim tesisine, 12.000’den fazla kişiden oluşan çeşitli ve özel bir küresel işgücüne sahiptir. 23 CHOCOLATE ACADEMY Merkezi işletmektedir. Barry Callebaut Group’un küresel markalarının arasında Callebaut ve Cacao Barry , Carma  ve Mona Lisa  markaları yer almaktadır. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi için www.barry-callebaut.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.