Topluluğumuzun Kurumsal Üyelerinden Bel Group’u Tanıyalım!

Bel Group, geleneksel peyniri yaratıcı ürün konseptine çeviren uluslararası bir aile şirketi grubudur. Dünyada 30’dan fazla ülkede bulabileceğiniz Bel markalarına 20’nin üzerinde yerel marka eşlik etmektedir. Dünya çapında 27 peynir üretim tesisi ve 31 ofisinde 12,000 üzerinde çalışanıyla, Bel’in uluslararası ve yerel markaları 120’den fazla ülkede varlık göstermektedir. 2006 yılı sonunda Türkiye pazarına giren Bel Group, bu tarih itibariyle ürünlerini Çorlu, Tekirdağ tesislerinde üretmekte ve pazarlamaktadır. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi için www.bel.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.