Burcu Ardalı, Pegasus Havayolları Satış Müdürü

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden 2003 yılında mezun oldu ve kariyerine Ciner Grubu’na bağlı Park Holding’de Halkla İlişkiler Uzmanı olarak başladı. 2 yıl boyunca Havaş Havaalanları ve Yer Hizmetleri A.Ş., Havaş Turizm, LaresPark Otelleri ile Park Kemer Marina şirketlerinin tanıtım ve halkla ilişkiler faaliyetleri ile kurumsallaşma çalışmalarını yürüttü.

2005 yılında Satış Uzmanı olarak çalışmaya başladığı Pegasus Havayolları’nda 2013 yılına kadar olan dönemde, Satış Kıdemli Uzmanı ve Müdür Yardımcılığı görevlerini yürüttü. Şirketin 2005 yılında 6 iç hat destinasyonu ile başlayan tarifeli uçuşlar sürecinde bugün 43 ülkede, 110 un üzerinde uçuş noktasında, acentelik ağının her bir ülkede kurulması, geliştirilmesi ile, kurumsal satış, grup satışı ve tur operatörü satış ve anlaşmalarından sorumlu oldu.

Pegasus Havayolları’nın Türkiye’nin Dijital Havayolu imajını acente ve tur operatörleri tarafında oluşturmak ve güçlendirmek adına çeşitli projelere liderlik etti. Crm sisteminin satış ekipleri süreçlerine entegrasyonu- Nisan 2011, Grup Satış modülünün Pegasus Rezervasyon Sistemine Entegrasyonu- Kasım 2014, Ek Hizmet Satışlarının Acente Kanalında Satışının Geliştirilmesi – 2016, Tur operatörleri Kontenjan Yönetim Sisteminin Tarifeli Seferlere Uyarlanması – 2017 ve Fiziki Acente Kanallarının Satış Ekranlarının Dijital Dönüşümü – 2019 projelerini ekibi ile yürüttü. 2013 yılından beri görevini Satış Müdürü olarak sürdürmektedir.