Çağatay Güven, AnadoluNet İletişim Genel Müdürü

25 ağustos 1977 Bursa doğumludur. 1995 yılında Bursa Erkek Lisesini bitirip, 2001 yılında Dumlupınar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi işletme bölümünden mezun olmuştur.

Çağatay Güven, eğitiminin ardından 2003 yılında Efes Pilsen’de satış temsilcisi olarak kariyerine başlangıç yapmıştır. Akabinde Efes Pilsen’de farklı bölgelerde Satış yöneticisi olarak devam etmiştir. 2010 yılında kariyer hayatına Vodafone’a geçiş yaparak devam etmiştir. Vodafone’da sırasıyla, Verimlilik Yöneticisi, Ticari Pazarlama Yöneticisi, SOHO Kanalı Satış Müdürü, SME Kanalı Satış Müdürü olarak çeşitli görevlerde 2019 yılına kadar rol almıştır.

Ekim 2019 tarihinde web sitelerinin ziyaretçilerinin davranışlarını ölçümleyen SaaS bir yazılım yapma amaçlı bir girişim olarak DeepMetrica’yı üç iş ortağı ile birlikte kurmuşlardır. Halen kurucu ortak ve Genel Müdürlük görevini sürdürmektedir.

Bununla birlikte Temmuz 2020 tarihinden itibaren, çözüm ortaklarına uçtan uca hizmet sağlayan Anadolunet firmasının da Genel Müdürü olarak iki firmanın yönetimini birlikte sürdürmektedir.