Çağrı Bülbül, Bestek Satış  ve Operasyon Müdürü

Çağrı Bülbül 2005 yılında Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olmuştur.  

İş hayatına akaryakıt sektöründe başlamış, 1 sene kadar Alpet Akaryakıt Dağıtım firmasında Saha  Müdürü olarak çalışmış ve o yıllarda sektöre yeni giren Türkiye Petrolleri firmasına transfer olmuştur.  4 yıl boyunca Türkiye Petrolleri’nde bayilik yapılanmasının kurulmasında aktif rol almış ve bir çok yeni  akaryakıt istasyonunu şirkete kazandırmıştır.  

2011 yılında bir Alman firması olan tesa Bant’a Satış Mühendisi olarak transfer olmuş, endüstriyel  yapıştırıcılar ve kimyasallar alanında Anadolu Bölgesinde bayi kanalında çalışmıştır. 2 sene sonra terfi  ederek, aynı firmada özel müşteriler yöneticiliği görevine geçmiştir. Bu dönemde yaklaşık 5 yıl yeni  bayiliklerin oluşturulması ve şirketin büyük müşterilerinin yönetimiyle ilgilenmiştir.  

2017 yılında, alanın en büyük firmalarından 3M’e transfer olmuş ve kıdemli müşteri yöneticisi görevi  ile kimyasal yapıştırıcılar ve bantlar üzerine çalışmıştır. Bir yılın ardından, Fransız menşeili sınai gazlar  alanında faaliyet gösteren Air Liquide firmasında Bölge Müdürü olarak çalışmış ve 2018 sonu itibariyle halen çalışmakta olduğu 3M Türkiye, Yapıştırıcı ve Bantlar Ana Distribütörü olan Bestek firmasına Satış  ve Operasyon Müdürü olarak transfer olmuştur. Firmanın ülke genelindeki satış, iş geliştirme ve tüm  operasyonlarından sorumlu olarak çalışmalarına devam etmektedir.