Topluluğumuza hoş geldin Danone Specialized Nutrition!

Anne bebek beslenmesi ve medikal beslenme alanlarındaki lider konumuyla 120 yılı aşkın süredir bilimin ışığında beslenme çözümleri sunan Nutricia, ilk 1000 günde sağlıklı büyüme ve gelişimi destekler. Erken doğum, büyüme geriliği, besin alerjileri, nadir görülen metabolik rahatsızlıklar, yaşla bağlantılı rahatsızlıkların yanı sıra güçsüzlük, kanser, inme ve Alzheimer gibi kronik hastalıkları ele alarak sağlık sorunlarındaki özel beslenme ihtiyaçlarına çözüm önerir. Danone bünyesinde faaliyet gösteren Nutricia, insanların ve gezegenin sağlığının birbirine bağlı olduğunu ve bu nedenle her ikisini korumayı ve beslemeyi amaçladığını yansıtan, “One Planet. One Health” vizyonunu benimsemektedir. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi almak için www.danone.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.