Topluluğumuzun Kurumsal Üyelerinden Defacto’yu Tanıyalım!

İlk mağazasını 2005 yılında açan DeFacto, 2020 yılı itibarıyla 3 ülkede 500’ün üzerinde mağazasıyla, Türkiye’de alanındaki en büyük ilk 3 şirketten biri olarak yollarına devam ediyor. Kısa zamanda edindiği tecrübe ve hızlı büyüme ivmeleri, yurt dışı pazarlarına açılmalarını da teşvik etti. DeFacto, ilk yurt dışı mağazasını Şubat 2012’de Kazakistan’da açtı. Bugün; Irak, Mısır, Belarus, Fas, Tunus, Kosova, Arnavutluk, Afganistan, Sırbistan, Gürcistan, Rusya, Bosna Hersek, Cezayir, Azerbaycan, Ürdün, Kırgızistan, Lübnan, Filistin, Pakistan, Malezya, Moldova, Umman, Ukrayna, KKTC ,Bulgaristan, Romanya, Özbekistan ve Türkiye dahil olmak üzere dünya çapında 35 ülkede fiziksel ve online mağazalarıyla faaliyet gösteriyorlar. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi için www.defacto.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.