Topluluğumuza hoş geldin DHL Supply Chain Türkiye!

Global lojistik sektörünün lider markası DHL’in, tedarik zinciri ve lojistik hizmetleri şirketi DHL Supply Chain Türkiye, tedarik zinciri ve lojistik çözümleri alanında 2000 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. 370 bin m2’yi aşan depolama alanıyla tüketici, perakende, sağlık, otomotiv, sanayi üretimi ve teknoloji sektörünün lider firmalarına depolama ve dağıtım hizmetleri yanında; etiketleme, paketleme, teknik servis, eve teslimat, yedek parça lojistiği ve ters lojistik gibi hizmetleri sunan DHL Supply Chain Türkiye, bugün yaklaşık 2000 çalışanıyla Türkiye ve global lojistik pazarında varlığını sürdürmektedir.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.