Topluluğumuza hoş geldin Doğadan!

Türkiye’de bitki ve meyve çayı pazarının kurucusu ve lider markası Doğadan, doğanın sunduğu iyiliği, 45 yıllık uzmanlığıyla harmanlayarak lezzetli, fonksiyonel ve kaliteli ürünlerle tüketicileri buluşturmaktadır. 2007’den beri bir The Coca-Cola Company markası olan Doğadan, Türkiye ile birlikte başta Avrupa olmak üzere toplam 30’dan fazla ülkede satış ve dağıtım operasyonu gerçekleştirmektedir. Doğadan, sahip olduğu inovasyon gücüyle ürünlerini tüketicilerine kendi bünyesindeki satış organizasyonu ile en doğru kanallardan ve en hızlı şekilde ulaştırırken aynı zamanda The Coca-Cola Company’nin Çay Mükemmeliyet Merkezi olma vizyonuyla çıktığı yolculuğuna devam etmektedir. Doğadan ile ilgili detaylı bilgi için www.dogadan.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.