Topluluğumuzun Kurumsal Üyelerinden Eczacıbaşı Yapı Ürünleri’ni Tanıyalım!

Türkiye’nin en büyük seramik sağlık gereçleri üreticisi ve ihracatçılarından biri olan Eczacıbaşı Yapı Ürünleri (EYAP); VitrA, Artema, İntema Yaşam, Villeroy&Boch, Burgbad ve Engers markalarıyla sektöründeki en geniş ürün yelpazesine ve üretim kapasitesine sahiptir. 60 yıllık deneyimiyle, banyo ve karo ürünleri toplamında Türkiye’de pazar liderliğini elinde bulundurmaktadır. Büyüme stratejisini çok markalı, çok üretim merkezli ve çok pazarlı bir yapıda geliştiren Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu’nun, dörtte biri yurt dışında olmak üzere yaklaşık 6.500 çalışanı ve 4 ülkede 12 üretim tesisi bulunmaktadır. Grubun Bozüyük’te yer alan ve çevre dostu teknolojilerin kullanıldığı üretim kampüsü; kapasite, teknoloji ve kalite bakımından seramik üreten tesisler arasında dünyada ilk sıralarda yer almaktadır. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi için www.vitra.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.