Topluluğumuza hoş geldin Ekmob!

Ekmob SFA ( Sales Force Automation ), 2015 yılında kurulmuş, saha satış çalışanları için satış sürecini hızlı ve verimli hale getirmek amacıyla tasarlanmış bulut tabanlı bir hizmet sağlayıcısıdır. 5 yetkinlik ile hizmet sunmaktadır. Yetkinlikleri: Doğru müşteri segmentasyonu, doğru aktivite yönetimi, hedefler bazında doğru satış ve fırsat yönetimi, doğru raporlanan KPI’lar ve  firma özelinde devamlı öğrenen makine öğrenmesidir. Bu yetkinlikleri sigorta, finans, medikal – otc, otomotiv – yedek parça ve inşaat – yapı malzemeleri sektöründe geliştirmeye devam etmektedir. Ekmob, satış ekiplerinin bilgisayara ihtiyaç duymadan tüm işlerini yönetebilmesini sağlar. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi için www.ekmob.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.