Topluluğumuza hoş geldin Esas Holding!

2000 yılında kurulan Esas Holding, Türkiye’nin en büyük aile sermayeli yatırım şirketlerindendir. Önde gelen bir Türk holdingi olan Sabancı Holding’in beş kurucu üyesinden biri olan Şevket Sabancı’nın birinci ve ikinci nesil aile üyeleri tarafından desteklenmektedir. İstanbul ve Londra’da ofisleri bulunan Esas Holding, özel sermaye, gayrimenkul, risk sermayesi ve likit varlıklar dahil olmak üzere dünya çapında çeşitli varlık sınıflarına yatırım yapmaktadır. Esas Holding, Türkiye’de havacılık, gıda, lojistik, sağlık, perakende ve eğlence alanlarında tanınmış 11 portföy şirketine ev sahipliği yapmaktadır. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi için www.esas.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.