Topluluğumuza hoş geldin Getir!

Dünyada bir ilki Türkiye’de başlatarak 10 dakikada market ürünlerini kullanıcılarıyla buluşturan Getir; önce teknoloji, sonra bir perakende ve lojistik şirketi. Nazım Salur, Serkan Borançılı ve Tuncay Tütek tarafından 2015 yılında kurulan Getir, şehir insanı için tasarlandı. Getir’in ana hedefi, tüketici ihtiyaçlarını karşılarken insanlara zaman kazandırmak ve hayatı kolaylaştırmak. Bu orijinal iş modeliyle Türkiye’den sonra Londra’da da hizmet veren Getir, iş modelini genişleterek GetirYemek, GetirBüyük ve GetirSu hizmetlerini de başlattı. Faaliyetleri hakkında detayı bilgi için www.getir.com ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.