Gülçin Aytemizel Telatar, ING Stratejik İş Ortaklıkları Direktörü

2005 yılında Işık Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olan Gülçin Aytemizel Telatar, profesyonel çalışma hayatına aynı yıl teknoloji firması Hewlett Packard Enterprise’da Müşteri Deneyimi Yöneticisi olarak başlamıştır.

İş hayatına paralel Bahçeşehir Üniversitesi Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. 2007 yılında Garanti BBVA’da Ödeme Sistemleri alanında finans dünyasına giriş yaparak kredi kartı pazarlama, iş geliştirme ve satış alanında çeşitli görevler almıştır.

2013 yılında ise ING Türkiye’de Stratejik İş Ortaklıkları Pazarlama Müdürü olarak iş ortaklıkları kanalında iş ve ürün geliştirme ve pazarlamadan sorumlu olarak göreve başlamıştır. Bu süre boyunca tüketici elektroniği, telekom, havayolları, pazaryerleri ve finansal teknoloji alanında Türkiye’nin 30’a yakın öncü markalarıyla finansal alanda çeşitli ödeme çözümlerine yönelik projeler geliştirmiştir. 2018 itibariyle Stratejik İş Ortaklıkları Direktörü olarak atanan Gülçin Aytemizel Telatar, bireysel bankacılık alanında son dönemde dijital işbirliklerine de yönelik proje çalışmalarını da yürütmektedir.

2 erkek çocuğu annesi olan Gülçin Aytemizel Telatar, doğa yürüyüşleri, yoga ve kayak sporu tutkunudur.