Hakkı Atalay Atar, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü Öğrencisi

Hakkı Atalay Atar, 2012 yılında girdiği Kadıköy Anadolu Lisesi’nden 2017 yılında mezun oldu. Daha sonra İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünde lisans eğitimine başladı. Üniversite hayatının ilk senelerinde İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü (İTÜ İMK) ile tanışarak kulübe üye oldu ve kulüpteki faaliyetlerine başladı.

İTÜ İMK’da şu anda 4. Senesini geçiren Atalay Atar, bu 4 senede 1 sene Basın ve Tanıtımdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı. Şu anda da yönetim kuruluna hem danışmanlık yapan hem de yönetim kurulunu denetleyen Denetim Kurulu’nun 3 üyesinden biri konumunda bulunmakta. Bunlara ek olarak, İTÜ İMK’nın 2020 senesinin dördüncü çeyreğinde başlattığı iki aşamalı İTÜ İMK Mentorluk Programı’nda 1. Aşama Mentörü ve 2. Aşama Menteesi olarak rol almakta.

Sales Network’le tanışması İTÜ İMK sayesinde gerçekleşen Atalay Atar, 2019-2020 döneminden bu yana SALES NETWORK platformunda bulunmakta ve şu anda Kampüs Elçisi olarak toplulukta görev almaktadır. Bunlara ek olarak, 2021 Mentörlük ve Tersine Mentörlük Programlarında da yer almaktadır.

Eğitim hayatının yanı sıra Şubat 2020’den itibaren okuluyla beraber eş zamanlı olarak değişen adıyla Forward Media Turkey (eski adı People Initiative)’de Performans Marketing alanında Biddable Associate Planner olarak çalışmaktadır.