Topluluğumuzun Kurumsal Üyelerinden Hero Gıda’yı Tanıyalım!

130 yılı aşkın tarihi ve kalitesiyle, “Doğanın iyiliğini koruyarak tüketicilerin ihtiaçlarını karşılamak!” misyonuyla tüketicilerine ulaşmaktadır. Hero’nun ilk konservesi, 1886 yılında, Gustav Henckell isimli konserve fabrikası işçisi ve Gustav Zeiler isimli meyve çiftçisi olan iki arkadaş sayesinde İsviçre’nin Lenzburg kentinde insanlarına doğanın iyiliğini sunmak amacıyla hayata gelmiştir. Hero şirketinin genel merkezi, günümüzde dahi İsviçre’nin Lenzburg kentinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Hero ismi 1910 yılında, küçük konserve şişelerinin şeklinden esinlenilerek H, R ve O harflerinden oluşturulmuştur. Hero Grup’un dünya üzerinde üretim gerçekleştirdiği 8 ülkeden biri Türkiye’dir. Ayrıca Hero Baby, Türkiye’de üretim yapan ilk ve tek bebek ek gıda markasıdır. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi için www.hero.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.