Topluluğumuza hoş geldin Hitit!

Hitit, 1994 yılında Türk Hava Yolları ailesi bünyesinde çalışarak deneyim kazanan yöneticiler tarafından kuruldu ve böylelikle küresel havacılık sektörünün özelleştirilebilir yazılım ihtiyaçlarının sürekli artacağını öngörebildi. Küresel bir teknoloji şirketi olma vizyonuyla yola çıkan Hitit, adını Anadolu’nun eski Hitit medeniyetinden alıyor. Hitit, 1995 yılından bu yana çeşitli ülkelerdeki havayolu şirketlerine teknik danışmanlık hizmetleri sunarak, tüm dünyaya çözümler üretme ve ihraç etme hedefini benimsemiştir. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi için www.hitit.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.