Topluluğumuza hoş geldin ING Türkiye!

Müşterilerine her zaman, her yerden, kolay ve zahmetsiz hizmet sunabilmek amacıyla faaliyet gösteren ING, yeni marka yolu “Sen Hayatını Yaşa” kapsamında “Bankacılığa daha az, hayata daha çok zaman” söylemiyle, bankacılığı kolay hale getirmek ve müşterilerinin kendi istedikleri işlere odaklanmalarını sağlamak için onlara daha fazla yer açmayı hedefliyor.  Güçlü bir Avrupa temeline sahip olan ve insanları güçlendirerek özel ve iş hayatlarında bir adım önde olmalarını sağlamayı amaçlayan ING Grubu, 40’tan fazla ülkede 57 bin çalışanıyla, 39 milyonu aşkın müşterisine bireysel ve kurumsal bankacılık hizmetleri sunuyor. Tasarrufun yanı sıra, ticaret finansmanında ve dış ticarette güçlü adımlarla ilerleyen ING’nin faaliyetleri hakkında detaylı bilgi almak için www.ing.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.