Topluluğumuzun Kurumsal Üyelerinden Kariyer.net’i Tanıyalım!

1999’dan bu yana Türkiye’nin en büyük online istihdam platformu olan Kariyer.net, iş arayanlarla işverenleri yeni nesil teknolojilerle bir araya getiriyor. Kariyer.net ve İşin Olsun platformları ile 336 binden fazla işverene hizmet veren şirketin aday veri tabanında 27 milyonu aşkın özgeçmiş bulunuyor. Türkiye’de iş aramayı dijitalleştiren ilk şirket olan Kariyer.net; 2020 yılında 122.336.768 iş başvurusuna aracılık etti. 800 binden fazla aday ise işine Kariyer.net sayesinde kavuşarak yeni bir kariyerin kapılarını araladı. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi için www.kariyer.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.