Can Erman Akpınar

Bayer, Satış Operasyonları Müdürü

Biyografi

2003 yılında Atılım Üniversitesi İşletme fakültesinden mezun olmuştur. Bayer kariyerine Ankara’da satış temsilcisi olarak başlamış farklı rol ve görevlerin ardından 2012 yılında Pazarlama eğitimi ve deneyimi için pazarlama takımında Redoxon Markasının sorumluluğunu almıştır. Bu dönemde farklı markaların gıda ve kozmetik statüsüne geçmesinde çeşitli projelerde görev almış, saha ekipleri için iş zekâsı aracı geliştirme projesini yönetmiştir.

Pazarlama deneyiminden sonra atandığı Ticari Pazarlama müdürlüğü sırasında soğuk algınlığı ve bağışıklık kategorileri sorumluluğunun yanı sıra merch ekiplerinin yönetiminden de sorumlu olmuş ve Bayer Tüketici Sağlığı ticari koşullarının 3 yıllık strateji belirleme projesine liderlik etmiştir.

Kariyer hayatının en zevkli bölümlerinden birisi olan İstanbul OTC bölge müdürlüğü pozisyonunda ekibiyle birlikte yıllık müşteri anlaşmaları, kültür ve iş yapış modeli değişim projelerini başarıyla tamamlamışlardır.  Burada geçirdiği bir yılın ardından Satış Operasyonları Müdürü olarak atanmıştır.

Halen bu görevi sürdürmektedir, Tüketici Sağlığı biriminin tüm kanalları için pazara gidiş modelleri, başarı kriterlerinin belirlenmesi, müşteri segmentasyonlarının belirlenmesi, bunların takip sistemlerinin kurulması gibi sorumluluklarının yanı sıra “Bayer Öğrenme Profesyonelleri” ve “Dijital Dönüşüm” global takımlarının Türkiye üyesidir.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği mentorları arasında yer alan Can Erman Akpınar, aynı zamanda şirketinde kurumsal koç olarak da çalışmalarını sürdürmektedir.

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl