Veysi Armağan Kesen

Unilever, Türkiye Satış Direktörü, Dijital Transformasyon

Biyografi

9 Kasım 1982 Diyarbakır doğumlu olan Veysi Armağan Kesen, İstanbul Atatürk Fen Lisesi mezunu olup, lisans eğitimini 2005 yılında Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı.

İş hayatına Unilever Türkiye Müşteri Geliştirme Departmanı saha organizasyonunda başlayıp, kariyeri boyunca departmanın birçok farklı bölge ve fonksiyonunda görev aldı.

2008 yılında ilk yöneticilik deneyimine gıda kategorisinde Ticari Kategori Müdürü olarak başladıktan sonra 2010 ve 2014 yılları arasında sırasıyla yerel zincirler, ulusal zincirler ve distribütör kanallarında yöneticilik kariyerine devam etti.

İzmir’den yürüttüğü Ege ve Akdeniz Bölge Müdürlüğü görevinden sonra 2015 yılında tekrar İstanbul’a dönerek saç bakım kategorisinden sorumlu Ticari Pazarlama Müdürü olarak 1 sene görev aldı. Ardından Azerbaycan merkezli Kafkaslar ve Orta Asya Ülkelerinden Sorumlu Ülke Grup Müdürü olarak Unilever'in Kafkasya ofisinin kuruluşuna liderlik etti. 2016-2020 yılları arasında 6 ülkenin yönetim tecrübesinin ardından Türkiye’ye geri dönerek, halen devam ettirdiği Dijital Transformasyon Satış Direktörlüğü görevine atanmıştır. 2021 yılı itibari ile mevcut görevine ek olarak Gıda Kategorisinden Sorumlu Kategori ve Kanal Geliştirme Direktörlüğü görevini de üstlenmiştir.

Veysi Armağan Kesen, kariyeri boyunca çalıştığı farklı bölge ve ülkelerde gençlerin ve kadınların iş hayatındaki yerlerini güçlendirmek üzere birçok farklı projede yer almış ve destek olmuştur.

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl