Topluluğumuza hoş geldin Kopaş Kozmetik!

1974 yılında kurulan Kopaş, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri alanında lider markaları ile, insan sağlığına ve çevreye duyarlı olarak ürettiği 1300’den fazla ürün çeşidi ile Türkiye’nin ve dünyanın pek çok noktasında tüketici ile buluşmaktadır. Ürünleri, ARGE ve üretim aşamalarında uygulanan kapsamlı testler ve analizler ile uluslararası standartlarda ve etik değerlere uygun üretilmektedir. Topluma ve doğaya saygılı, her yaştan, her kesimden tüketiciye hitap eden ürünleri ile sektördeki yeniliklerin ve gelişmelerin öncüsü olarak, müşteri memnuniyetini de en üst noktaya taşımayı amaçlayarak başarılarını devam ettirmektedirler. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi için www.kopas.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.