Kutluhan Demiryürek, Şimşek Bisküvi Satış Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi

1970 yılında Erzurum da doğdu. İlk öğretimi Erzurum da Orta öğretimini İstanbul Haydarpaşa Lisesinde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde İşletme Yönetimi ve Organizasyon  Yüksek Lisansı yaptı.

Öğrencilik hayatı boyunca profesyonel olarak basketbol oynadı, aynı amanda antrenör lisansına da sahiptir. Basketbol oynadığı dönemde bir süre basketbol antrenörlüğü de yapmıştır.

İş yaşamına Ülker Grubunda başladı, satış ve kategori yönetimi departmanlarında uzun yıllar farklı pozisyonlarda görev yapmıştır, son olarak Ülker Grubunda satış ve kategori yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmıştır. Daha sonra Sanset  (Sarelle-Tadelle) te Satış Direktörlüğü ve Çaytaş (Çaykur ) ta Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonlarında görev yapan Kutluhan Demiryürek, 5 yıldır Şimşek Bisküvi de Satış Direktörlüğü ve İcra kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir erkek, bir kız olmak üzere iki çocuk babasıdır.