Topluluğumuzun Kurumsal Üyelerinden L’Oréal’i Tanıyalım!

L’Oréal Group, Dünya’nın en büyük kozmetik ve güzellik şirketlerindendir. Güzellik alanında dünyaya liderlik eden ve güzellik teknolojilerinin öncüsü olan L’Oréal Group, 5 kıtada 150 ülkede 86 bin çalışana sahiptir. 36 uluslararası markası vardır. Stratejik Pazar noktalarının her birinde birer tane olmak üzere dünya çapında bir Araştırma & Geliştirme ve Pazarlama merkezleri ağı geliştiren L’Oréal Group, geliştirme çalışmalarının tamamlayıcısı olarak tüm yeniliklerin hızlı ve verimli bir şekilde pazara sunulabilmesi için küresel bir endüstriyel varlığa sahiptir. L’Oréal Group Türkiye’de 1100 çalışana ve 24 markaya sahiptir. 110 yılı aşkın bir süredir edindiği benzersiz uzmanlıkları, tüketicilerin isteklerini ayrıntılı olarak anlamalarını sağlar. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi için www.loreal.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.