Topluluğumuzun Kurumsal Üyelerinden Maptriks’i Tanıyalım!

2009 yılında iş dünyasında lokasyon ile veri analitiğini bir araya getirebilme hedefiyle kurulan Maptriks, on yılı aşkın süredir 12’den fazla sektörde konumun gücünü kullanarak müşterilerine iş analitiği çözümleri sunmaktadır. Lokasyonun gücünü dünyadaki işletmeler ve insanlarla tanıştırarak global ölçekli öncü bir marka olmayı kendine vizyon edinen şirket; bugün Türkiye, İngiltere ve Hollanda ofisleri ile 150’den fazla yerel ve global ölçekli kurumsal müşteri ve 400’den fazla marka ile çalışmaktadır. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi için www.maptriks.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.