Topluluğumuza hoş geldin MediaMarkt!

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, 50 yılı aşkın birikimi ile bilgisayar ve cep telefonlarından televizyon ve görüntü sistemlerine, ev sinema sistemlerinden fotoğraf makineleri ve kameralara, oyun konsollarından beyaz eşya ve küçük ev aletlerine kadar bol çeşit ürünü mağazacılık ve online perakendeciliğin sayısız avantajlarını müşterilerine entegre olarak sunmaktadır. CECONOMY’nin bünyesinde yer alan MediaMarktSaturn Perakende Grubu çatısı altında, 13 ülkede 1000’den fazla mağazası ve 65 bini aşan çalışanı ile hizmet vermektedir. Türkiye dışında Almanya, Avusturya, İtalya, İsviçre, Macaristan, Polonya, İspanya, Hollanda, Belçika, Portekiz, Lüksemburg ve İsveç’te bulunan mağazaları ile yıllık ortalama 2,1 milyar ziyaretçi ağırlamaktadır. Türkiye’deki ilk mağazasını 2007 Eylül ayında İstanbul Ümraniye’de açmıştır. 2013 yılında ise online satış kanalı mediamarkt.com.tr’yi hayata geçirmiştir. Bugün 200 bin metrekareyi aşan satış alanıyla 2 binden fazla çalışanı sayesinde müşterileriyle buluşmaktadır. Kaliteli satış öncesi ve sonrası hizmet anlayışıyla uluslararası çok kanallı stratejisini her geçen gün geliştirmeye devam eden MediaMarkt’ın Türkiye’nin çeşitli illerinde toplam 80 mağazası bulunmaktadır. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi için www.mediamarkt.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.