Topluluğumuza hoş geldin Mey Diageo!

180 ülkede, 21 pazarda faaliyet gösteren, 30 bini aşkın çalışanı ile farklı karakter zenginliklerini kucaklayan bir organizasyondur. Geniş ürün portföyü, ilham veren markaları, farklı coğrafyaların kültürel zenginliklerini yansıtan çalışanları ile geçmişin mirasını geleceğe yenileyerek taşıyan, her gün bir öncekinden daha iyiye ulaşmayı hedeflemektedir. Mey Diageo Türkiye organizasyonun da, 9 fabrika, 8 satış bölge ofisi ile sektörün öncü şirketlerindendir. Mey’in ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, İstanblue ve Binboa votkaları, Kayra, Terra ve Buzbağ şarapları gibi markalar yer almaktadır. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi almak için www.mey.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.