Topluluğumuzun Kurumsal Üyelerinden n11.com’u Tanıyalım!

n11.com, Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük teknoloji gruplarından SK Group’un ortaklığında kurulmuştur. Farklı kategorilerde milyonlarca ürün alternatiflerini ve 200 binden fazla iş ortağını müşterisiyle buluşturan ve alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile kullanıcılarına yeni bir alışveriş deneyimi sunan n11 Türkiye’nin öncü açık pazar konseptli alışveriş platformudur. n11.com, sürdürülebilir ve teknolojik yatırımlarıyla kullanıcılar tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir. Türkiye’de e-ticaret sektörünün lideri olma vizyonu ile hareket eden n11 hem kullanıcılarına hem de iş ortaklarına yenilikçi hizmet sunmayı hedeflemektedir. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi için www.n11.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.