Topluluğumuzun Kurumsal Üyelerinden Nestle’yi Tanıyalım!

Nestle, Merkezi İsviçre Vevey’de bulunan küresel bir şirkettir. Dünya üzerinde 500’e yakın fabrikası vardır. Türkiye’de ise Bursa Karacabey ve Bursa Kestel’de olmak üzere toplam 2 fabrikada üretim gerçekleşmektedir. Nestlé Türkiye’de doğrudan 3800, iş ortaklarıyla birlikte 7000’in üzerinde kişiye istihdam sağlanmaktadır. Nestlé tüm dünyada coğrafi olarak 3 ana yönetim bölgesine ayrılmıştır. Bu bölgeler Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölgesi, Amerika Bölgesi ve Asya, Okyanusya ve Afrika Bölgesi. Bugün Türkiye‘de 12 farklı yiyecek ve içecek kategorisinde 800’ün üzerinde yüksek standartlı ürünü tüketicileriyle buluşturmaktadır. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi için www.nestle.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.