Topluluğumuzun Kurumsal Üyelerinden Netaş’ı Tanıyalım!

Netaş, Türkiye’nin iletişim altyapısını yerli imkanlarla kurmak üzere 1967 yılında çıktığı yolculuğuna bugün yakın coğrafyanın dijital dönüşüm mimarı olarak devam ediyor. 47 yıl önce Türkiye’nin ilk özel yerli telekom ArGe’sini kurma, ilk yazılım ihracatını gerçekleştirme vizyonu, sunduğu profesyonel hizmetler ve sahip olduğu saha gücü, çoklu iş ortaklığı yapısı ve üretim kabiliyeti ile bölgenin lider teknoloji markası olma yolunda ilerliyor. Netaş, günümüzde 30’a yakın ülkede dijital dönüşüm projelerinde yer alıyor. Uluslararası ArGe’si ile Avusturalya’dan ABD’ye kadar uzanan bir coğrafyada bütünleşik iletişim çözümleri geliştiriyor. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi için www.netas.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.