Network / Kurum Profili

Manay CPA

Danışmanlık

Member Access Only

Takip etme ve mesajlaşma özellikleri üyelerimize açıktır.

Giriş Yap Hemen Katıl

Telefon

0850 242 0100 / +1 404 900 1040

Kuruluş Yılı

2017


Hakkında

Manay CPA, 20 yılı aşkın süredir Amerika'da faaliyet gösteren, Amerika’nın en önemli lisanslarından biri olan CPA lisansına sahip, Atlanta merkezli bir Yeminli Mali Müşavirlik Bürosudur. Manay CPA, kurumsal şirketlerden teknoloji girişimlerine, KOBİ'lerden sanayi ve e-ihracat firmalarına kadar her sektördeki müşterilerinin ABD’deki çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Hem Türkiye hem Amerika muhasebesinde uzman ekibiyle Manay CPA, Türkiye ve Amerika pazarı arasında köprü görevi üstlenerek Türk şirketlerin Amerika’da başarılı olmasını sağlamaktadır. Amerika’nın önemli ticaret odalarından Cobb Ticaret Odası tarafından üç yıl üst üste Yılın En İyi 25 KOBİ'sinden biri seçilen Manay CPA, ABD’deki başarısını tescillemiştir.

Manay CPA, Dünya’nın her yerinden müşterilerine sağladığı hizmetlerden bazıları:

ABD’de yeni şirket kurulumu
Kuruş sonrası hizmetler
Uluslararası vergi hizmetleri
Mali denetim
IRS temsilciliği
Transfer fiyatlandırması
Ön muhasebe
Bordrolama
Emeklilik ve bireysel finansal planlama
İnsan kaynakları

ABD ve Türkiye lisanslarına sahip Manay CPA uzmanları, titizlikle çalışarak müşterilerinin finansal istikrarını sağlamanın yanı sıra işletmelerinin büyümesi için de destek vermektedir.
Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan yaklaşımıyla Manay CPA, sektöründe önde gelen birçok firmanın güvenini kazanmıştır. Deneyimli ve alanında uzman ekibiyle Manay CPA, Amerikan vergi yasaları ve düzenlemelerindeki en güncel ve kapsamlı bilgiler doğrultusunda, her müşterinin finansal işlerini ayrıntılı bir şekilde inceleyerek onlara en doğru çözümleri sunmayı hedeflemektedir. Manay CPA, dürüstlük, şeffaflık ve müşteri odaklı yaklaşımıyla mali işlerinizi en iyi şekilde yönetmeniz için her zaman yanınızda olacaktır.

İlgili Haberler

Diğer Kurumsal Üyeler

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl