Network / Kurum Profili

n11.com

E-ticaret

Member Access Only

Takip etme ve mesajlaşma özellikleri üyelerimize açıktır.

Giriş Yap Hemen Katıl

Kuruluş Yılı

2012


Hakkında

n11.com, Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük teknoloji gruplarından SK Group’un ortaklığında kurulmuştur. Farklı kategorilerde milyonlarca ürün alternatiflerini ve 200 binden fazla iş ortağını müşterisiyle buluşturan ve alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile kullanıcılarına yeni bir alışveriş deneyimi sunan n11 Türkiye’nin öncü açık pazar konseptli alışveriş platformudur. n11.com, sürdürülebilir ve teknolojik yatırımlarıyla kullanıcılar tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir. Türkiye’de e-ticaret sektörünün lideri olma vizyonu ile hareket eden n11 hem kullanıcılarına hem de iş ortaklarına yenilikçi hizmet sunmayı hedeflemektedir.

İlgili Haberler

Röportaj

25.11.2020

Örpen Koçak: Sales Network Summit “Satışın Davos’u” olma yolunda ilerliyor

İlk katıldığım günden itibaren aynı lisanı konuşan birbirinden değerli profesyoneller ile birçok farklı sektör ve tecrübeden faydalanıp çok önemli iş birlikteliklerine olanak sağlaması benim kazanımlarım oldu.

Diğer Kurumsal Üyeler

Topluluğumuza Katılın!

Ajandanızda çeşitlilik, gençlik, dijitalleşme ve sürdürülebilirlik başlıklarından biri varsa sizi de aramıza bekliyoruz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl