Network / Kurum Profili

SabancıDx

Teknoloji

WiSN Champion
Member Access Only

Takip etme ve mesajlaşma özellikleri üyelerimize açıktır.

Giriş Yap Hemen Katıl

Çalışan Sayısı

300

Kuruluş Yılı

1975


Hakkında

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme ve yazılımın gücüyle dünyaya açılma vizyonuyla faaliyet gösteren SabancıDx, yenilikçi dijital fikirlerle sürdürülebilir faydalar üreterek kurumları geleceğe taşıma misyonunu üstlenen dijital ve analitik çözüm ortağıdır.

SabancıDx, sahip olduğu uzman kadrosuyla, İleri Veri Analitiği, Siber Güvenlik, Endüstriyel IoT, Robotik İşgücü ve Yapay Zeka gibi dijital alanda çığır açan yeni nesil teknolojilerin yanı sıra verdiği danışmanlık ve teknoloji hizmetleriyle şirketlerin dijital dönüşüm yolculuklarındaki tüm ihtiyaçlarını karşılar.

SabancıDx bünyesinde bulundurduğu dijital B2B satin alma platformu Pratis, e-Dönüşüm platformu Edoksis ve insan kaynakları dijital çözüm platformu HrWe gibi değer yaratan dijital dönüşüm ürünleriyle de şirketlerin gelecek hedeflerini destekler.

Markasındaki “X” ile henüz keşfedilmemiş olanı ve dijitalin çarpan etkisini yansıtan SabancıDx, değer odaklı yaklaşımıyla geleceği hedefleyen tüm şirketlerin dijital yolculuklarında her zaman yanında.

About SabancıDx:
Operating with the vision of leading Turkey's digital transformation and globalization with the power of software, SabancıDx is a digital and analytics solution partner that undertakes the mission of carrying institutions to the future by producing sustainable benefits with innovative digital ideas.

SabancıDx, with its expert staff, meets all the needs of companies in their digital transformation journey with its consultancy and technology services as well as new generation technologies, such as Advanced Data Analytics, Cyber Security, Industrial IoT, Robotic Workforce and Artificial Intelligence, which break new ground in the digital field.

SabancıDx supports the future targets of companies with its value-creating digital transformation products such as the digital B2B procurement platform Pratis, the e-Transformation platform Edoksis and the human resources digital solution platform HrWe.

Reflecting what has not yet been discovered and the multiplier effect of the digital with the “X” on its brand name, SabancıDx is the all-time digital journey companion of all companies aiming for the future with its value-oriented approach.

İlgili Haberler

Röportaj

27.01.2021

Özlem Kalkan: Yolculuklar bitmez, sadece yollar değişir

Her ne kadar yolun sonu gözükse ve virajı alamayacağınızı hissetseniz de içinizdeki el frenini çekmeyin lütfen! Ne demiş Şems-i Tebrizi “…düzenim bozulur, hayatımın altı üstüne gelir” diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?”

Diğer Kurumsal Üyeler

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl