Network / Üye Profili

Hakkı Atalay Atar

Sales Network, Kampüs Elçisi & İstanbul Teknik Üniversitesi, İşletme Mühendisliği Kulübü

Biyografi

Hakkı Atalay Atar, 2012 yılında girdiği Kadıköy Anadolu Lisesi’nden 2017 yılında mezun oldu. Daha sonra İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünde lisans eğitimine başladı. Üniversite hayatının ilk senelerinde İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü (İTÜ İMK) ile tanışarak kulübe üye oldu ve kulüpteki faaliyetlerine başladı.

İTÜ İMK’da şu anda 4. Senesini geçiren Atalay Atar, bu 4 senede 1 sene Basın ve Tanıtımdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı. Şu anda da yönetim kuruluna hem danışmanlık yapan hem de yönetim kurulunu denetleyen Denetim Kurulu’nun 3 üyesinden biri konumunda bulunmakta. Bunlara ek olarak, İTÜ İMK’nın 2020 senesinin dördüncü çeyreğinde başlattığı iki aşamalı İTÜ İMK Mentorluk Programı’nda 1. Aşama Mentörü ve 2. Aşama Menteesi olarak rol almakta.

Sales Network’le tanışması İTÜ İMK sayesinde gerçekleşen Atalay Atar, 2019-2020 döneminden bu yana SALES NETWORK platformunda bulunmakta ve şu anda Kampüs Elçisi olarak toplulukta görev almaktadır. Bunlara ek olarak, 2021 Mentörlük ve Tersine Mentörlük Programlarında da yer almaktadır.

Eğitim hayatının yanı sıra Şubat 2020’den itibaren okuluyla beraber eş zamanlı olarak değişen adıyla Forward Media Turkey (eski adı People Initiative)’de Performans Marketing alanında Biddable Associate Planner olarak çalışmaktadır.

Diğer Üyeler

SN Leaders Club

Zeynep B. Ünlüdoğan Onur

Alabanda Turizm, Genel Müdür Yardımcısı

Gizem Tunceli

RanaKaplan Akademi, Kurumsal Satış ve İletişim Sorumlusu

Seher Kaymaz

Lila Group, Yerel Zincirler Satış Müdürü

Kutlu Sakallı

Sales Network, Kampüs Elçisi & Bilgi Üniversitesi Operations Research Club

Gülsüm Orbay

Unilever, Channel and Category Development Manager

Süleyman Nurel

Ekaterra, Head of Category

Nur Çelik

Divan, Çevre ve Sürdürülebilirlik Yöneticisi

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl