Network / Üye Profili

İlke Karahan

Sales Network, Kampüs Elçisi & Ege Üniversitesi IEEE Student Branch

Biyografi

İlke Karahan 2012-2015 yılları arasında Çorlu İMKB Anadolu Öğretmen Lisesi’nde 3 yıl öğrenim görmüş ardından 2016 yılında Özel Çorlu Modern Fen Bilimleri Temel Lisesi’nden mezun olmuştur. 2017 yılında Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) Bölümü’nü kazanarak burada öğrenim görmeye başlamıştır.

Ege Üniversitesi’nin köklü öğrenci kulüplerinden biri olan IEEE Ege Öğrenci Topluluğu’nun, WIE (Women in Engineering) Komitesi üyesi olan İlke Karahan Sales Network Topluluğunun da konuk olduğu, topluluğun gelenekselleşmiş etkinliklerinden İş Hayatında Kelebek Etkisi etkinliğinin düzenlenmesi ve gerçekleştirilmesi sürecinde ekip üyesi ve etkinlik moderatörlüğü görevleri ile etkin rol almıştır. IEEE Ege Öğrenci topluluğu bünyesinde düzenlenen etkinlik organizasyonlarında halen etkin olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Aldığı mühendislik eğitiminin yanında, çok yönlülüğünü geliştirmek adına çıktığı gelişim yolculuğunda, yolu Sales Network Topluluğu ile kesişen İlke Karahan, 2020-2021 yılı Sales Network Mentorluk Programı’na menti olarak dahil olmuş, 2021 yılında da Sales Network Ege Üniversitesi Kampüs Elçiliği görevini üstlenmiştir. Youth in Sales Network Projesi’nin bir parçası olmaktan onur duyan İlke Karahan, kariyerini şekillendirme sürecinde Sales Network’ün kendisine sunduğu destek ve fırsatlar sayesinde kendini oldukça şanslı hissetmektedir.

İlgili Haberler

Röportaj

10.08.2021

İlke Karahan: Sales Network Topluluğu üniversite öğrencilerine paylaşımcı, gelişime açık ve destekleyici bir ortam sunmaktadır

Sales Network aracılığıyla tanıştığım ve süreçle birlikte topluluğun desteğini alarak birçok satış profesyoneli ile birebir iletişim kurma fırsatı da yakaladım.

Diğer Üyeler

Çiğdem Çelik Akoğlu

Ayakkabı Dünyası, E-ticaret Müdürü

Cumhur Hakalmaz

MediaMarkt, Satış Direktörü

Tuğçe Nadire Karataş

iPara, Kıdemli Pazarlama Müdürü

Seda Tokmak

SaicaPack Türkiye, Satış Pazarlama ve Ticaret Direktörü

Birol Sülük

Logitech, Türkiye ve Orta Asya Bölgesi Pazarlama Müdürü

Ezel Esin Bilgiç

Multinet Up, Analitik Pazarlama ve CRM Müdürü

Gözde Ağseren Bayır

RANAKAPLAN Akademi, ICF ACC, Profesyonel Koç, Eğitmen, Kurucu Müdür

Fatih Yedikardeş

Daiichi Sankyo, Genel Müdür

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl