Network / Üye Profili

İlke Karahan

Sales Network, Kampüs Elçisi & Ege Üniversitesi IEEE Student Branch

Biyografi

İlke Karahan 2012-2015 yılları arasında Çorlu İMKB Anadolu Öğretmen Lisesi’nde 3 yıl öğrenim görmüş ardından 2016 yılında Özel Çorlu Modern Fen Bilimleri Temel Lisesi’nden mezun olmuştur. 2017 yılında Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği (İngilizce) Bölümü’nü kazanarak burada öğrenim görmeye başlamıştır.

Ege Üniversitesi’nin köklü öğrenci kulüplerinden biri olan IEEE Ege Öğrenci Topluluğu’nun, WIE (Women in Engineering) Komitesi üyesi olan İlke Karahan Sales Network Topluluğunun da konuk olduğu, topluluğun gelenekselleşmiş etkinliklerinden İş Hayatında Kelebek Etkisi etkinliğinin düzenlenmesi ve gerçekleştirilmesi sürecinde ekip üyesi ve etkinlik moderatörlüğü görevleri ile etkin rol almıştır. IEEE Ege Öğrenci topluluğu bünyesinde düzenlenen etkinlik organizasyonlarında halen etkin olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Aldığı mühendislik eğitiminin yanında, çok yönlülüğünü geliştirmek adına çıktığı gelişim yolculuğunda, yolu Sales Network Topluluğu ile kesişen İlke Karahan, 2020-2021 yılı Sales Network Mentorluk Programı’na menti olarak dahil olmuş, 2021 yılında da Sales Network Ege Üniversitesi Kampüs Elçiliği görevini üstlenmiştir. Youth in Sales Network Projesi’nin bir parçası olmaktan onur duyan İlke Karahan, kariyerini şekillendirme sürecinde Sales Network’ün kendisine sunduğu destek ve fırsatlar sayesinde kendini oldukça şanslı hissetmektedir.

İlgili Haberler

Röportaj

10.08.2021

İlke Karahan: Sales Network Topluluğu üniversite öğrencilerine paylaşımcı, gelişime açık ve destekleyici bir ortam sunmaktadır

Sales Network aracılığıyla tanıştığım ve süreçle birlikte topluluğun desteğini alarak birçok satış profesyoneli ile birebir iletişim kurma fırsatı da yakaladım.

Diğer Üyeler

Çağla Abacı

Eczacıbaşı Yapı Gereçleri, İnsan Kaynakları Yöneticisi

SN Leaders Club

Nevra Onursal Karaağaç

Hitit, Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

SN Leaders Club

Zeynep B. Ünlüdoğan Onur

Alabanda Turizm, Genel Müdür Yardımcısı

SN Leaders Club

Serdar Ersoy

Defacto, İş Geliştirme ve Alternatif Satış Kanallarından Sorumlu Genel Müdürü

Veysi Armağan Kesen

MNG Kargo, Chief Commercial Officer

Tülin Karabük

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi, Stratejik Danışman & Melek Yatırımcı

Erdoğan Avaroğlu

Ayakkabı Dünyası, Ayakkabı Dünyası Satış ve İş Geliştirme Direktörü

Begüm Sırlıbaş

N11.com, Altın & Takı Kategori Müdürü

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl