Network / Üye Profili
SN Leaders Club

Kerem Sinanoğlu

Duracell, Türkiye & İsrail ve Kafkaslardan Sorumlu Genel Müdür

Member Access Only

Takip etme ve mesajlaşma özellikleri üyelerimize açıktır.

Giriş Yap Hemen Katıl

Biyografi

Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nden 2001 yılında mezun oldu ve kariyerine Gillette Türkiye çatısı altında DURACELL’den sorumlu pazarlama stajyeri olarak başladı. Gillette – P&G entegrasyonuna kadar 4 yıl boyunca çeşitli satış görevlerde bulundu ve 2006 yılında P&G’de çalışmaya başladı.

Şampuanlardan sorumlu kategori müdürü olarak çalışırken, 2018 yılında Reckitt Benckiser’e transfer oldu. Ulusal Zincir mağazalar müdürlüğü ve Geleneksel kanal müdürlüğü dahil çeşitli satış görevleri üstlendi.

2012 yılında, yeniden yapılanma sürecindeki Mars Inc. Türkiye bünyesine Satış direktörü olarak atandı. Satış departmanının baştan sona transformasyonunu gerçekleştirdi. Organizasyonun yeniden yapılandırılmasından, sahaya gidiş modelinin geliştirilmesine değin pek çok projeye imzasını attı. 1 yıl süreyle satış direktörlüğü görevine ek olarak, İnsan Kaynakları direktörlüğü görevini de üstlendi.

2017 yılında Kraft Heinz Türkiye’ye Ülke Müdürü olarak transfer oldu. Bir yıllık görev süresinde, sahaya gidiş modelini baştan sona değiştirerek, şirketin bugünkü başarısının temellerini attı.

2018 Ekim ayında da ilk göz ağrısı olan DURACELL’e, Türkiye, İsrail ve Kafkaslardan sorumlu Genel Müdür olarak geri döndü. Berkshire Hathaway çatısı altında varlığını sürdürmekte olan DURACELL Inc. firmasında görevini 3 yılı aşkın süredir devam etmektedir. Şirketin, geleceğin çalışma modelini benimsemesini ve Sürdürülebilirlik konusunda güçlü adımlar atmasını sağladı. Yönettiği segmentin bağlı olduğu Avrupa ve Afrika bölgesinin yönetim kurulunda da aktif rol almaktadır.

Diğer Üyeler

Efkan Keleş

AkzoNobel, Mimari Satış Müdürü

SN Leaders Club

Murat Yıldırım

NielsenIQ, Satış Etkinliği Direktörü

Ülfet Baykent Uysal

Mey Diageo, İnsan Kaynakları Direktörü

Nur Diken

Ekmob SFA, Head of Sales Enablement

Aslı Doğan

Ayakkabı Dünyası, Müşteri İlişkileri Yöneticisi

Ebru Ünver Kılıçer

Hitit, Pazarlama ve PR Müdürü

Sinem Erdoğmuş Yavuz

Logitech Türkiye, Ülke Müdürü

Tuba Sarıhan

Sales Network, Kampüs Elçisi & Yıldız Teknik Üniversitesi, İşletme Kulübü

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl