Network / Üye Profili
SN Leaders Club

Kerem Sinanoğlu

Duracell, Türkiye & İsrail ve Kafkaslardan Sorumlu Genel Müdür

Member Access Only

Takip etme ve mesajlaşma özellikleri üyelerimize açıktır.

Giriş Yap Hemen Katıl

Biyografi

Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nden 2001 yılında mezun oldu ve kariyerine Gillette Türkiye çatısı altında DURACELL’den sorumlu pazarlama stajyeri olarak başladı. Gillette – P&G entegrasyonuna kadar 4 yıl boyunca çeşitli satış görevlerde bulundu ve 2006 yılında P&G’de çalışmaya başladı.

Şampuanlardan sorumlu kategori müdürü olarak çalışırken, 2018 yılında Reckitt Benckiser’e transfer oldu. Ulusal Zincir mağazalar müdürlüğü ve Geleneksel kanal müdürlüğü dahil çeşitli satış görevleri üstlendi.

2012 yılında, yeniden yapılanma sürecindeki Mars Inc. Türkiye bünyesine Satış direktörü olarak atandı. Satış departmanının baştan sona transformasyonunu gerçekleştirdi. Organizasyonun yeniden yapılandırılmasından, sahaya gidiş modelinin geliştirilmesine değin pek çok projeye imzasını attı. 1 yıl süreyle satış direktörlüğü görevine ek olarak, İnsan Kaynakları direktörlüğü görevini de üstlendi.

2017 yılında Kraft Heinz Türkiye’ye Ülke Müdürü olarak transfer oldu. Bir yıllık görev süresinde, sahaya gidiş modelini baştan sona değiştirerek, şirketin bugünkü başarısının temellerini attı.

2018 Ekim ayında da ilk göz ağrısı olan DURACELL’e, Türkiye, İsrail ve Kafkaslardan sorumlu Genel Müdür olarak geri döndü. Berkshire Hathaway çatısı altında varlığını sürdürmekte olan DURACELL Inc. firmasında görevini 3 yılı aşkın süredir devam etmektedir. Şirketin, geleceğin çalışma modelini benimsemesini ve Sürdürülebilirlik konusunda güçlü adımlar atmasını sağladı. Yönettiği segmentin bağlı olduğu Avrupa ve Afrika bölgesinin yönetim kurulunda da aktif rol almaktadır.

Diğer Üyeler

Çağla Boy Tükek

N11.com, Moda Kategori Müdürü

Verda Güneş Altınok

CCI, Ticari Fonksiyonlar İnsan Kaynakları Müdürü

Ebru Ünver Kılıçer

Hitit, Pazarlama ve PR Müdürü

Başak Vatanperver

Golf Dondurma, İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişimden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi

Selen Ergincan

Sales Network, Kampüs Elçisi & Sabancı Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği Topluluğu

SN Leaders Club

Ahmet Turgut

Barry Callebaut, Türkiye Genel Müdürü

Hakan Devecel

GetirYemek, Satış Direktörü

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl