Network / Üye Profili

Selen Ergincan

Sales Network, Kampüs Elçisi & Sabancı Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği Topluluğu

Biyografi

2018 yılında İstanbul Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra aynı yılın Eylül ayında Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde lisans eğitimine başladı. Lise döneminde aktif olarak kişisel gelişimine katkı sağlamaya çalışan Ergincan, üniversite başlangıcıyla birlikte farklı alanlarda kendi geliştirme çabasını devam ettirdi.

Üniversitenin ilk yılında, içinde yer aldığı Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu (IES) kulübündeki aktif üyelik görevinden Sponsorluk ve Finans departmanı koordinatörlüğüne yükseldi. Devam eden çalışmaları esnasında kariyer bilincinin temelini atan Ergincan, pandemiyle gelen 2020 yılı içinde farklı rotalarda da yetkinliklerini geliştirebileceğinin bilincine vararak SALES NETWORK, Youth in SALES NETWORK ailesine katıldı. Eş zamanlı olarak kulübünde eş-başkan olarak seçildi. Aynı sene içerisinde Erasmus+ kapsamında gönüllülük faaliyetleri yürütebileceği Youth Beyond Borders Association (YOBBA) derneğinde gönüllü koordinatörü ve İstanbul Etkinlik Birimi üyesi olarak görevlerine başladı.

Bunun yanı sıra Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı’nın gençlik ayağını oluşturan Genç Finans Kulüp’te (GFK) yönetim kurulu üyesi olarak çalışmalarına başladı. 2020’nin Ağustos ve Eylül aylarında Yapı Kredi Teknoloji’de İnsan Kaynakları departmanında ilk stajını tamamladı.

Şu anda 3. sınıfın 2. dönemini okumakta olan Ergincan, Erasmus öğrenci değişimi programı kapsamında Estonya, Tallinn University of Technology’de öğrenimini devam ettiriyor. Eş zamanlı olarak SALES NETWORK’te Mentörlük ve Tersine Mentörlük programlarında kendini geliştirmeye devam ederken gelişimin de bir parçası olmaya çalışıyor.

İlgili Haberler

Etkinlik Videosu

26.11.2021

Diğer Üyeler

SN Leaders Club

Bilgehan Çevik

Unilever Türkiye, Satış ve Müşteri Geliştirme Lideri ve Orta Asya Genel Müdürü

Serkan Çiçek

GetirÇarşı, Head of Sales

Gözde Ağseren Bayır

RANAKAPLAN Akademi, ICF ACC, Profesyonel Koç, Eğitmen, Kurucu Müdür

Mustafa Başar

Uçantay Gıda, İş Geliştirme Direktörü

Nur Diken

Ekmob SFA, Head of Sales Enablement

Gökçe Ersel Ötkün

Eczacıbaşı Yapı Gereçleri, Sürdürülebilirlik Yöneticisi

Şeyda Ünsal Erkayhan

Haribo, İnsan Kaynakları Müdürü

Alperen Şahiner

Sales Network, Kampüs Elçisi & Özyeğin Üniversitesi, Business Club

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl