Network / Üye Profili

Selen Ergincan

Sales Network, Kampüs Elçisi & Sabancı Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği Topluluğu

Biyografi

2018 yılında İstanbul Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra aynı yılın Eylül ayında Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde lisans eğitimine başladı. Lise döneminde aktif olarak kişisel gelişimine katkı sağlamaya çalışan Ergincan, üniversite başlangıcıyla birlikte farklı alanlarda kendi geliştirme çabasını devam ettirdi.

Üniversitenin ilk yılında, içinde yer aldığı Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu (IES) kulübündeki aktif üyelik görevinden Sponsorluk ve Finans departmanı koordinatörlüğüne yükseldi. Devam eden çalışmaları esnasında kariyer bilincinin temelini atan Ergincan, pandemiyle gelen 2020 yılı içinde farklı rotalarda da yetkinliklerini geliştirebileceğinin bilincine vararak SALES NETWORK, Youth in SALES NETWORK ailesine katıldı. Eş zamanlı olarak kulübünde eş-başkan olarak seçildi. Aynı sene içerisinde Erasmus+ kapsamında gönüllülük faaliyetleri yürütebileceği Youth Beyond Borders Association (YOBBA) derneğinde gönüllü koordinatörü ve İstanbul Etkinlik Birimi üyesi olarak görevlerine başladı.

Bunun yanı sıra Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı’nın gençlik ayağını oluşturan Genç Finans Kulüp’te (GFK) yönetim kurulu üyesi olarak çalışmalarına başladı. 2020’nin Ağustos ve Eylül aylarında Yapı Kredi Teknoloji’de İnsan Kaynakları departmanında ilk stajını tamamladı.

Şu anda 3. sınıfın 2. dönemini okumakta olan Ergincan, Erasmus öğrenci değişimi programı kapsamında Estonya, Tallinn University of Technology’de öğrenimini devam ettiriyor. Eş zamanlı olarak SALES NETWORK’te Mentörlük ve Tersine Mentörlük programlarında kendini geliştirmeye devam ederken gelişimin de bir parçası olmaya çalışıyor.

İlgili Haberler

Etkinlik Videosu

26.11.2021

Diğer Üyeler

Fatih Yedikardeş

Daiichi Sankyo, Genel Müdür

Nuran Akay

Ayakkabı Dünyası, İnsan Kaynakları Yöneticisi

Tolga Liman

Kopaş Kozmetik, Ticari Operasyonlar Direktörü

Sinem Güldoğan

Hero Baby, Türkiye Satış Geliştirme Direktörü

Umutcan Kalenderoğlu

Sales Network, Kampüs Elçisi & Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Kariyer Kulübü

Neşe Umut

SabancıDx, Analitik Satış Müdürü

Elif Semizer

n11.com, İnsan Kaynakları İş Ortağı

Zekeriya Yaşar Ertem

Bel Group, Türkiye Distribütör Satış Müdürü

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl