Network / Üye Profili

Tuba Sarıhan

Sales Network, Kampüs Elçisi & Yıldız Teknik Üniversitesi, İşletme Kulübü

Biyografi

Tuba Sarıhan, 2012 yılında Bağcılar Yunus Emre Ticaret Meslek Lisesi’nde öğrenim gördü. 2015 ve 2016 yılları arasında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Kamil Topçu’nun yanında Muhasebe stajyerliği yaptı. 2016 yılında Lisesinden Muhasebe ve Finansman alanında mezun oldu.

2017 yılında Yıldız Teknik Üniversite’si İktisat bölümüne kaydını yaptırıp üniversite hayatına başladı. 2017 yılında hazırlık sınıfında İngilizce bölümünü okudu. Bu sıralarda Tiyatro, spor ve kariyer kulüplerine kayıt oldu ve kulüplerin birçok etkinliğine katıldı, aktif rol aldı. 2018 yılında bölümüne geçiş yaptı ve bu sırada Arya Women Investment Platformu’nun gençlik komitesine dahil oldu ve ayrıca İşletme kulübüne üye olarak tüm faaliyetlerinde yer almaya çalıştı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezinin Güzel Sanatlar Kulübü’ne üye olarak sanat galerisi ve müze gezilerine dahil oldu. 2019 yılının Ocak ayında Arya’da gönüllü stajyerliğe başlayarak haftada bir ofiste bulundu. Arya Women Investment Platform’un da aktif rol alırken platformun temsilciliği ile Kızlar Sahada’da Futbol oyunculuğu yaptı.

2019 yılının Haziran ayında Arya’daki stajyerliği biterken Yıldız İşletme Kulübü Yönetim Kurulu üyeliği ile Proje Liderliği görevine başladı. Bu süreçte kulübün Ayaküstü Kariyer, InspecTrends ve Genel Sponsorluk projelerinin liderliğini yürüttü. InspecTrends etkinliğinin ilkini kendisi gerçekleştirdi. 2020 yılının Haziran ayında Kulüp’teki görevi sonlandı.

2019 yılının Ekim ayında Anbean’ın düzenlemiş olduğu İstanbul Sales Summit etkinliğine kulüp vasıtasıyla katıldı ve Unilever’den Sayın Rıza Güllüoğlu’nun sunumuyla birlikte SALES NETWORK’ü ilk defa tanıdı. Şuan Kampüs Elçiliği görevini üstlenmektedir. Ayrıca, SALES NETWORK’ün 2021 Mentörlük ve Tersine Mentörlük Programında da yer almaktadır.

İlgili Haberler

Röportaj

03.09.2021

Tuba Sarıhan: Kendimi geliştirmeme yardımcı olan programlar sayesinde farklı bakış açıları elde ettim

Burada kampüs elçisi olmakla birlikte birçok farklı eğitim ve etkinlikte yer alma fırsatı ediniyorum. Düzenlenen etkinlikler sayesinde normalde elde edemeyeceğim fırsatlarla karşılaştım.

Diğer Üyeler

Tarık Mete

Philip Morris, Dijital Strateji ve Programlar Departman Müdürü

Selver Yıldız Küçükkoyuncu

DHL Express, Ticari Birimlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

SN Leaders Club

Taner Çakır

Golf Dondurma, Ticaretten Sorumlu İcra Kurulu Üyesi

Nilay Şimşek

L'Oréal, İş Planlama ve Satış Geliştirme Müdürü

SN Leaders Club

Örpen Koçak

n11.com, Satış Genel Müdür Yardımcısı

Pınar Eraslan

Maptriks, Head of Data Analytics & Consulting

Deniz Berna Sarsılmaz

Keramik Makine, Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü

Refik Burak Atatur

Petri, Kurucu Ortak

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl