Network / Üye Profili

Umutcan Miroğlu

Sales Network, Kampüs Elçisi, & Özyeğin Üniversitesi, Innovation in Business

Biyografi

2018 yılında Özyeğin Üniverstesi’nde İşletme lisans bölümünde öğrenimine başladı. İletişim Tasarım bölümü ile yandal programına devam eden Miroğlu, Etkileşimli pazarlama, etkileşim tasarımı, pazarlama alanlarında kişisel gelişimine katkı sağlamak açısından çeşitli çalışmalarda bulunmaktadır.

Üniversitenin hazırlık senesinde farklı kültürlerden bireylerle ortaklık kültürünün geliştirilebilmesi adına üniversitesi bünyesinde düzenlenen Intercultural Exchange kulübüne katılarak başta ABD olmak üzere farklı ülkelerden öğrencilerle kültürel farkındalık projeleri yürüttü ve de Lisans eğitiminin ilk yıllarında çeşitli sivil toplum örgütlerinde Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma hedeflerinin nitelikli eğitim, toplumsal cinsiyet eşitliği, hedefler için ortaklıklar konuları üzerinde görev aldı.

Sivil toplum projelerine ilk olarak Simurg Derneğinde başladı. Burada ulusal, uluslararası şirketler ve de organizasyonların partnerliği ile düzenlenen 18.5 Saat Projesinin gerçekleştirilmesinde kurumsal iletişim ekibinin sorumluluklarını üstlendi. Aynı zamanda, projenin geniş kapsamlı iletişiminin sağlanabilmesi adına medya çalışmalarında görev aldı. Daha sonraki faaliyetlerini Değiştiren Adımlar Derneği’nin Renkli Kampüs programına devam ettirdi. Burada farklı sektörlerden, üniversitelerden katılımcılarla ortak projeler geliştirilebilmesi adına çalışmalar yaptı ve de bu program çerçevesinde Yanındayız Derneği ile birlikte üniversiteler özelinde toplumsal cinsiyet eşitliği alanında proje çalışmalarında bulundu. Hali hazırda Yanındayız Derneği’nde görev alan Miroğlu, Özyeğin Üniversitesinde Duyarlı OzU Topluluğunda çeşitli proje çalışmalarında ekip liderliği yapmakta ve de sivil toplum faaliyetlerini devam ettirmektedir. Kendi üniversitesinde önceki senelerde çeşitli kulüplerde görevler almanın yanında üniversitesinde yeni girişli öğrencilere akran danışman olarak akranlarının gerek üniversite gerekse sektörel hayata adapte süreçlerinin kolaylaştırabilmek adına mentorluk görevini sürdürmektedir.

2021-2022 Akademik yılı itibari ile 3.sınıfa başlayan Miroğlu, Özyeğin Üniversitesi’nde gerekli süreçlerin tamamlanması ve de onayların alınmasının ardından Innovation in Business kulübünün kurucusu olarak kulüp faaliyetlerine devam etmeyi planlamaktadır. Yine bu akademik yılın bahar döneminde Fransa’da IESEG School Of Managment’ta Erasmus+ programı çerçevesinde eğitim ve öğrenimini sürdürecektir.

Diğer Üyeler

SN Leaders Club

Mert Aslan

AS Grup, İcra Kurulu Başkanı

SN Leaders Club

Umut Akbaş

Reckitt Hijyen, Satış Direktörü

İrem Nur Kaya

Sales Network, Kampüs Elçisi, & Sabancı Üniversitesi, Industrial Engineering Society

Gökçe Ersel Ötkün

Eczacıbaşı Yapı Gereçleri, Sürdürülebilirlik Yöneticisi

Övgü Bayram

Multinet Up, Satış Direktörü

Kayhan Zenginoğlu

Unilever, Algida Satış Direktörü

Cengiz Tatlısu

DHL Express, Saha Satış Kanal Müdürü

Şirin Işık

Hero Türkiye, Pazarlama Direktörü

Topluluğumuza Katılın!

Daha iyi bir dünyayı birlikte tasarlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

People Icon

Saygın ve Güçlü
Üyeler

Content Icon

İlham Veren
İçerikler

Communication Icon

Çok Yönlü
Etkileşim

Hemen Katıl