Topluluğumuzun Kurumsal Üyelerinden Nielsen’i Tanıyalım!

90 yılı aşkın bir süredir Nielsen, medya, reklamcılık, perakende ve hızlı tüketim malları sektörlerinin karşılaştığı en önemli soruları yanıtlamak için sürekli olarak yeni yollar geliştirerek bilimsel ve yeniliğe dayalı veri analizleri sağlamaktadır. Bir S&P 500 şirketi olan Nielsen, dünya nüfusunun %90’ından fazlasını kapsayan 100’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Nielsen iki iş birimine ayrılmıştır. Medya pazarları için Nielsen Global Media, medya ve reklam endüstrilerine, pazarlarında gerekli olan endüstrinin tarafsız ve güvenilir metriklerini sunar. Nielsen Global Connect, ürün üreticilerine ve perakendecilere doğru bilgi, şirketlerin yenilik ve büyümek için ihtiyaç duydukları karmaşık ve değişen pazarın tam resmini sunar. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi için www.nielsen.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.