Topluluğumuzun Kurumsal Üyelerinden Pegasus Hava Yolları’nı Tanıyalım!

1990 yılında charter uçuşlarla havacılık sektörüne giriş yapan ve 2005 yılında Esas Holding tarafından satın alınarak düşük maliyetli iş modelini benimseyen Pegasus Hava Yolları, Türkiye’nin lider düşük maliyetli havayoludur. Hava yoluyla yolculuğun herkesin hakkı olduğuna inanan Pegasus, uyguladığı “düşük maliyetli hava yolu” modeliyle misafirlerine uygun fiyatlı, zamanında kalkan ve genç uçaklarla seyahat etme imkânı sağlamaktadır. Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımıyla bölgesinde lider, ekonomik havayolu olma vizyonuyla çalışan Pegasus; misafirlerini 35’i yurt içinde, 77’si yurt dışında olmak üzere toplam 44 ülkede 112 noktaya ulaştırmakta ve İstanbul Sabiha Gökçen üzerinden Türkiye ile Avrupa, Kuzey Afrika, Ortadoğu, Rusya, Orta Asya arasında bağlantılı uçuşlar gerçekleştirmektedir. 2018 itibarıyla girdiği dijital dönüşümle birlikte “Türkiye’nin dijital havayolu” söylemiyle faaliyet gösteren Pegasus; misafir deneyimini odak alan yaklaşımıyla onların seyahat deneyimlerini kolaylaştıracak dijital teknolojiler ve benzersiz yenilikler sunmaktadır. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi almak için www.flypgs.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.