Topluluğumuza hoş geldin Raynaers Aluminium!

Reynaers Alüminyum; pencere, kapı, cephe, sürme doğrama, katlanır kapı ve güneş kırıcılar için yenilikçi ve sürdürülebilir alüminyum çözümler geliştirme ve pazarlama alanında uzmanlaşmıştır. Avrupa’nın lider kuruluşları arasında yer alan Reynaers Alüminyum, enerji verimliliği ve çevre için sorumluluk alma anlayışıyla faaliyet göstermektedir. 1965 yılında kurulan Reynaers bugün 40 ülkede 2322’nin üzerinde çalışanıyla faaliyet göstermekte ve ürünleri 5 kıtada 70’in üzerinde ülkeye ihraç edilmektedir. Genel merkezi Belçika’nın Duffel kentinde bulunan firmanın 2019 yılı cirosu 580 milyon Euro’dur. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi için www.reynaers.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.