Topluluğumuzun Kurumsal Üyelerinden Reckitt Benckiser’i Tanıyalım!

Reckitt Benckiser, benzersiz markaları ile dünyanın önde gelen sağlık, hijyen ve beslenme şirketidir. Girişimcilik ruhuyla çalışan 40.000’den fazla yeteneğiyle, daha temiz ve daha sağlıklı bir dünya arayışı için bir araya gelmiş, büyüyen bir topluluktur. RB’yi ayırt edici kılan, markalarının Pusulası aracılığıyla büyük bir sosyal amaca hizmet etmesidir. Markaları, tüketicilere daha iyi bir yaşam sunmak için her zaman ön cephede savaşmaktadır. Daha temiz ve daha sağlıklı bir dünya arayışında korumak, iyileştirmek ve beslemek RB’nin temel amacıdır; çünkü RB bunun bir ayrıcalık değil, bir hak olduğuna inanmaktadır. Araştırma ve geliştirme, bilim ve ortaklıklar yoluyla, insanların nesillerdir sevdiği ve güvendiği ürünler üretmektedir. RB, Sağlık alanında konusunda lider ürünlerinin yanı sıra, Kişsel Bakım kategorisinde Durex, Veet, Scholl, Hijyen alanındaysa Finish, Lysol, Vanish, Airwick ve Marc gibi lider markaları ile tüketicilerle buluşmak için her gün kendini geliştirmeye devam etmektedir. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi için www.rb.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.