Teşekkür mesajımız: Saha Satış Ekipleri

Değerli Saha Satış Ekipleri,

Hayatımızın olağan akışını ve iş yapış biçimlerimizi derinden etkileyen COVID-19 virüsü, içinde bulunduğumuz dönemin kahramanlarını da gün yüzüne çıkarmaya başladı. Ön cephede canlarını hiçe sayarak çalışan sağlık personellerini sizlerin huzurunuzda ve ayakta alkışlıyoruz. Onların hakkını teslim ettikten sonra hastalığın tedavisi kadar önemli olan korunma süreci için gerekli ilaca, gıdaya ve yaşamsal ürünlere ulaşım konusunda görevleri başında olan kahramanları da hatırlamamız gerekiyor. Eczaneler, marketler ve temel ihtiyaç maddelerini satan tüm noktalarda çalışan ekipleri ve üretimin kesintisiz devamı için çalışan tüm üretim personelini de gönülden tebrik ediyoruz.

Ve tabi ki, ihtiyaç duyulan ürünlerin eczanelerde ve perakende noktalarında yok satmaması için, müşteri tarafından tüketilene kadar devam eden tedarik zinciri süreçlerinde canla başla çalışan tüm satış ve saha satış ekiplerini alkışlıyoruz. Ülkemiz dışında yaşanan örneklerde kısıtlı satış uygulamaları başlamışken, sizlerin etkili yönetimi ve operasyon gücü sayesinde tüm ürünlere halen kesintisiz ulaşabilmenin konforunu yaşıyoruz. Hepimiz size minnettarız.

Bu süreçte sizlerden ricamız, kendi sağlığınıza da en üst düzeyde dikkat ederek, sevdiklerinizi ve kendinizi koruma altında tutmanız. Elbette bugünler gelip geçecek, sizlerin özverili çalışmalarını ise her zaman hatırlayacak ve takdirle anacağız.

Satışın yalnızca satmaktan ibaret olmadığını, yaşamın devamı için nasil bir anlam ifade ettiğini en yüksek şekilde gösterdiğiniz için Sales Network Topluluğu olarak sizlerle gurur duyuyoruz.

İyi ki varsınız…

Ergün Güler, Sales Network