Topluluğumuza hoş geldin AnadoluNet İletişim!

2006 yılında bir yazılım firması olarak faaliyetlerine başlamış olup 2008’den itibaren sektörünün öncü firmalarından Türk Telekom ile çalışmaya başlayarak telekomünikasyon sektöründe hizmet vermeye başlamış, daha sonrasında Türknet, Millenicom, D’Smart, Digitürk gibi bulundukları sektörde önde gelen firmalarla çözüm ortaklığı yapmıştır. 2013 yılında AnadoluNet İletişim Hizmetleri A.Ş kurularak, deneyimleriyle beraber artan uzman kadrosu,”çağrı merkezi, teknoloji ve ajans, saha operasyon” organizasyon ve güçlü altyapısı, ile uçtan uca çözüm sağlayarak her geçen gün başarılarına yenilerini ekleyerek yoluna Vodafone Türkiye ve Digiturk ile birlikte büyüyerek devam etmektedir. Faaliyetleri hakkında detaylı bilgi için www.anadolunetiletisim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

SALES NETWORK Topluluğu satış fonksiyonunun 21. yüzyılın değişen ihtiyaçlarına göre dönüşmesine, gelişmesine ve güçlenmesine liderlik etmek üzere 2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Topluluğun misyonu, satış mesleğinin algılanan değerini yükselterek markalaşmasına katkı sağlamak ve bu sayede satış mesleğinin, gençlerin ve kadınların kariyer tercihinde öncelikli bir konuma gelmesidir.

Topluluğumuza kurumsal üye olarak katılmak için uyelik@salesnetwork.net adresinden bize ulaşabilirsiniz.